O firmie

Od wielu lat na rynku


Standrew S. A. to Zakład Przemysłu Drzewnego założony już w 1999 roku przez Edwarda i Tomasza Stankiewiczów w Hucie Szklanej. Na chwilę obecną, nasz zakład tartaczny zatrudnia około 70 pracowników. Dzięki dobrej organizacji pracy, miesięczny przerób drewna okrągłego w tartaku wynosi 1500 m³. Dystrybucja produktów tartacznych w 70% trafia na polski rynek. Z kolei 20% sprzedaży drewna znajduje kupców poza granicami naszego kraju – przeważnie są to Niemcy albo Belgia. Wśród głównych krajowych odbiorców produktów tartacznych Standrew są: Barlinek Inwestycje, Tarkett Polska Sp. z o.o., Jaf Polska Sp. z o.o. oraz wiodące firmy z rynku tradycyjnego i zachodniego.

Każda osoba pracująca w tartaku STANDREW S. A., posiada wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług tartacznych. Prace wykonywane w tartaku opierają się na najnowszych technologiach oraz wykorzystywaniu niemal całkowicie zautomatyzowanych procesów produkcji (w tym na przykład produkcji lameli dębowych), które charakteryzują się dużą elastycznością. Gwarantuje to firmie, znanej między innymi jako rekomendowany producent lameli dębowych, dostosowanie świadczonych usług tartacznych do wymogów, jakie stawia przed nią rynek.

Bogata oferta


Dzięki dużej wiedzy i bogatemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie zapewnić Klientom najlepsze produkty na rynku. Oprócz tego, że zajmujemy się produkcją lameli dębowych, dodatkowo dystrybuujemy wiele innych produktów tartacznych. U nas znajduje się tarcica obrzynana i tarcica nieobrzynana.Wykonujemy usługi suszenia tarcicy, a także produkujemy deski podłogowe, listwy wykończeniowe, elementy klejone. Pragniemy podkreślić, że zaopatrzycie się u nas w drewno solidnego gatunku. Kupicie tarcicę dębową, bukową albo tarcicę jesionową. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że tylko te drzewa zapewniają odpowiednią jakość wytwarzanych potem przedmiotów.

Posiadamy własny skład drewna, w którym przechowujemy tarcicę budowlaną, jednocześnie zabezpieczając ją przed uszkodzeniem. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów oferty produktów i świadczonych usług. Jesteśmy przekonani, że będziemy w stanie spełnić Państwa oczekiwania.

W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z ofertą, zapraszamy do kontaktu.

tarcica
Kupujemy tarcicę
Posiadasz tarcicę na sprzedaż? Jesteś zainteresowany współpracą? Zadzwoń!