Profil działalności

Profil usług tartacznych Standrew – Produkcja lameli i suszenie drewna


Oferta Zakładu Przemysłu Drzewnego Standrew S.A. jest połączeniem dużej wiedzy specjalistycznej i doświadczenia producenta lameli dębowych oraz wielu innych produktów tartacznych. Systematycznie wdrażamy do działania naszej firmy specjalistyczne urządzenia gwarantujące automatyzację produkcji na najwyższym poziomie. Duża elastyczność usług tartacznych to dla Klienta gwarancja, że jesteśmy w stanie dostosować się do trendów obowiązujących na rynku. Bez względu na to, czy zajmujemy się przetarciem drewna czy też suszeniem drewna, liczy się u nas przede wszystkim zaangażowanie w wykonywane zadanie. Zależy nam na tym, aby Klienci ufający Standrew mogli korzystać z oferty sprzedaży drewna najwyższej jakości.

Ciągły rozwój

Zakład tartaczny regularnie zatrudnia nowych pracowników i poszerza park specjalistycznych maszyn. Co ważne, nie potrzebujecie Państwo specjalnego transportu – jeżeli będzie potrzeba przewiezienia tarcicy dębowej suchej lub tarcicy obrzynanej, to zajmiemy się tym osobiście. Z racji tego, że na polski rynek trafia około 80% naszych wyrobów, nawiązaliśmy współprace z wieloma firmami w całym kraju, dlatego sprawę transportu musieliśmy rozwiązać bardzo szybko.

Głównie jesteśmy znani jako producent lameli dębowych, ale w ofercie posiadamy znacznie więcej produktów tartacznych, w tym zarówno wspomnianą już wcześniej tarcicę bukową, dębową, jak też tarcicę jesionową. Oferujemy sprzedaż drewna najwyższej jakości. W procesie produkcji używamy wyłącznie sprawdzonych maszyn i solidnych drzew. Dzięki profesjonalnemu podejściu jesteśmy w stanie kompleksowo obsłużyć Klientów naszego zakładu tartacznego.

tarcica
Kupujemy tarcicę
Posiadasz tarcicę na sprzedaż? Jesteś zainteresowany współpracą? Zadzwoń!