Usługi transportowe

Usługi transportowe producenta tarcicy budowlanej – Dowóz w każde miejsce


Oprócz tego, że zajmujemy się produkcją lameli dębowych i tarcicy budowlanej (w tym tarcicy jesionowej i tarcicy dębowej suchej) oraz świadczymy kompleksowe usługi tartaczne, to dodatkowo wszystko to, co zrobimy, możemy do Państwa dostarczyć dzięki świadczonym usługom transportowym. Obecnie dysponujemy samochodami o ładowności 1,5 t, 3,5 t oraz 24 t. Dodatkowo posiadamy specjalistyczny sprzęt do przewozu drewna wielkowymiarowego. Po latach zbierania doświadczenia na rynku znamy realia naszej branży. Mamy własny skład drewna, a na życzenie Klienta możemy zająć się suszeniem drewna w taki sposób, żeby ten otrzymał produktu idealnie pasujący do jego oczekiwań.

Możemy zapewnić, że każdy ładunek będzie traktowany indywidualnie i priorytetowo, dzięki czemu będą Państwo mieli pewność, że jest bezpieczny i zostanie dowieziony na czas. Standrew S. A. od wielu lat zaopatruje Klientów w najlepsze produkty tartaczne na rynku. Nasz Zakład Przemysłu Drzewnego to gwarancja jakości, rzetelności wykonania pracy i dochowania jej terminu. Jesteśmy przekonani, że odpowiednio wykonana tarcica dębowa doręczona na czas zadowoli naszych dotychczasowych i przyszłych Klientów.

Kierowcami naszych pojazdów są osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje. Przewóz drewna każdego gabarytu w przypadku nierzadko bardzo długiej tarcicy dębowej czy tarcicy jesionowej, to odpowiedzialne zadanie dla osoby, która posiada umiejętności i doświadczenie. Zachęcamy także do sprawdzenia oferty suszenia drewna i innych usług oraz produktów tartacznych, które można u nas spotkać.

tarcica
Kupujemy tarcicę
Posiadasz tarcicę na sprzedaż? Jesteś zainteresowany współpracą? Zadzwoń!